Hakkımızda

İnternet dünyasının gelişmesiyle birlikte web sitelerine olan ihtiyaç da giderek artmaya başladı. İnsanların hemen hemen her türlü arayışına cevap veren web siteleri sayesinde bilgiye ulaşmak çok kolay bir hale geldi. Bu nedenle birçok kişi kendi ilgi alanları doğrultusunda web sitesi kurarak hem insanlara yardım etmeyi hem de gelir elde etmeyi amaçlıyor. Biz de https://www.websiteyap.net/ olarak web sitesi yaptırmak isteyen kişiler için her konudaki desteği sağlayarak onların en iyi şekilde web sitesi kurmalarını sağlıyoruz.

Hangi Konularda Destek Veriyoruz?

Web sitesi kurmak bütün aşamaları ile özverili çalışma gerektiren bir işlem. Bu nedenle https://www.websiteyap.net/ olarak alanında uzman ekibimiz ile web sitesi yaptırmak isteyen kişiler için pek çok alanda destek sağlıyoruz.

1) Tasarım: Bir web sitesi kurarken en önemli aşama web sitesinin tasarımının belirlenmesidir. Web sitesi kurmak isteyen kişiler için kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve bir o kadar da kolay kullanışlı olan tasarım modelleri içerisinden seçim yaparak harika web siteleri dizayn ediyoruz. https://www.websiteyap.net/olarak ekibimizde bulunan web tasarım uzmanları web sitesi yaptırmak isteyen kişilerin istekleri doğrultusunda destek sağlayarak şık bir web sitesi oluşturmalarını sağlıyor.

2) Seo Çalışması: Bir web sitesi tasarım olarak tamamlanıp erişime açıldıktan sonra yapılması gereken ilk işlerden biri SEO çalışmalarıdır. Arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen bu çalışmalar ile kurulan web siteleri arama motorunda yükselme göstererek daha fazla internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilir. https://www.websiteyap.net/ olarak SEO çalışmalarına önem vererek web site sahiplerinin arama sonuçlarında ilk sıralara yerleşmesi için gereken her türlü desteği sağlıyoruz. SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz iç ve dış SEO ayarlamalarını rakip web siteleri göz önünde bulundurarak yapıyor ve web sitelerinizin daha iyi bir konuma gelmesini sağlıyor.

3) Makale Hizmeti: Bir web sitesi kurulduktan sonra diğer kullanıcılar tarafından ziyaret edilebilmesi için yeterli miktarda web makalesini paylaşması gerekir. Bu doğrultuda uzman kadromuz ile web sitesi yaptırmak isteyen kişiler için en iyi makale hizmetini vermekteyiz. SEO çalışmalarına uygun makaleler ile web sitelerinin arama motorlarında daha ön sıralara yerleşmesini sağlayarak daha fazla ziyaretçi tarafından kullanılmasını sağlıyoruz.

4) Reklam Hizmeti: Kurulan web sitelerini diğer insanlar tarafından daha fazla ziyaret edilmesi için reklam hizmetinin yapılması çok önemlidir. Gerek Google Adwords ile gerek diğer sosyal medya platformlarındaki reklam hizmetleri kullanıcılarımızın web sitelerini daha fazla kişiye gösteriyoruz. Bu sayede alışveriş üzerine kurulan web sitelerinde kazancın artmasını sağlarken blog olarak açılan web sitelerinin daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlıyoruz.

5) Hız Optimizasyonu: Bir web sitesi oluşturulduktan sonra site açılış hızının en iyi koşullara getirilmesi gerekir. Bu doğrultuda hız optimizasyonu sağlayan ekibimiz ile site açılış hızlarını en iyi sürelere getirerek hem iyi bir kullanıcı deneyimi sağlıyoruz hem de arama motoru botlarının web sitelerine tam not vermesini sağlıyoruz.

6) Trendyol SEO Hizmeti: Web sitesi yaptırmak isteyenlerin yanı sıra günümüzde popüler olan alışveriş sitelerinde mağazası olan kullanıcılarımıza da hizmet vermekteyiz. Özellikle son birkaç ayda ön plana çıkan Trendyol’da mağazası olan kullanıcılarımız için SEO hizmeti sağlayarak onların ürünlerini daha fazla kişiye göstermesini ve daha fazla satış yapmasını sağlıyoruz.

7) Sosyal Medya Yönetimi: https://www.websiteyap.net/ olarak web sitelerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarının da yönetilmesinde önemli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sosyal medya alanında uzmanlaşmış kadromuz ile kullanıcıların sosyal medya hesaplarını yönetmesinde gereken her türlü desteği sağlamaktayız. Bu doğrultuda bizle iletişime geçen kullanıcıların hesaplarında içerik planlamasından rakip analizine kadar pek çok konuda destek sağlıyoruz.

Open chat
Yardım mı gerekiyor?
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?